POZIV STUDENTIMA ZA IZBOR DEMONSTRATORA U LJETNOM SEMESTRU

GOD. 2018./2019.

Molimo zainteresirane studente da se jave nositeljima kolegija ukoliko žele biti demonstratori na njihovim kolegijima.

Popis kolegija ljetnog semestra za koje postoji potreba za demonstratore je sljedeći:

Naziv kolegija Semestar Nositelj Studij
Matematika 2 II. prof. dr sc. Tibor Poganj Politehnike
Fizikalne osnove tehnike 2 II. Izv. prof. dr. sc. Zoran Kaliman Politehnike
Čvrstoća materijala II. Doc. dr. sc. Igor Pešić Politehnike
Termodinamika IV. Izv. prof. dr. sc. Tomislav Senčić Politehnike
Programiranje 2 IV. Izv. prof. dr. sc. Ana Meštrović Politehnike
Strojarska tehnologija 2 VI. Prof. dr. sc. Marko Dunđer Politehnike
Praktikum električnih mjerenja VI. Prof. dr. sc. Vinko Tomas / Goran Salopek Politehnike
Praktikum strojne obrade materijala VI. Prof. dr. sc. Marko Dunđer Politehnike
Projektiranje tehnoloških procesa II. Prof. dr. sc. Marko Dunđer Politehnike i informatike

Općenito

Student demonstrator pomaže nastavniku i suradniku u izvođenju vježbi, prema uputama i pod kontrolom predmetnog nastavnika te provodi konzultacije studenata u za to predviđenim terminima.

Opterećenje

Opterećenje demonstratora (konzultacije) iznosi 2 sata tjedno, kroz ljetni semestar ili prema potrebi i dogovoru s predmetnim nastavnikom.

Novčana naknada

Demonstrator će primiti novčanu naknadu za svoj rad nakon što odradi obaveze iz svih predmeta za koje je izabran kao demonstrator, na osnovi iskaza ovjerenog od predmetnog nastavnika.

Podaci koje je potrebno dostaviti:

1. a) Ime i prezime studenta; godina studija; prosjek ocjena dosadašnjeg studija; ocjene iz predmeta za koje se predlaže;
  2. b) Kolegij nazive predmeta za demonstraturu

Prijavu je potrebno poslati na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili osobno dostaviti u ured F 137 Filozofskog fakulteta.

Rok za prijavu kandidature za demonstratora je ponedjeljak, 25. ožujka 2019.

Evidencija studija Politehnike