Senat Sveučilišta u Rijeci je na svojoj 25. sjednici održanoj 26. veljače 2019. donio Odluku o izmjenama i dopunama studijskog programa diplomskog sveučilišnog studija Politehnika i informatika (nastavnički smjer) Sveučilišta u Rijeci temeljem koje se studij može izvoditi i kao izvanredni te se povećava optimalan broj studenata koji se mogu upisati na studij s 30 na 45 (30 redovitih studenata i 15 izvanrednih studenata).

Upis na diplomski sveučilišni studij Politehnika i informatika u izvanrednoj izvedbi studijskog programa biti će tijekom lipnja ove godine. Nastava će započeti početkom 2019./2020. akademske godine.

O svim detaljnim informacijama vezano za izvođenje studijskog programa pratite web stranice studija Politehnike te nas možete kontaktirati putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.