Dragi studenti,
s obzirom da je Politehnika Rijeka ove godine suorganizator međunarodne konferencije MATRIB 2019 koja će se održati u Veloj Luci, Korčula u terminu od 27-29. lipnja pozivamo studente koji su zainteresirani za sudjelovanje u studentskoj sekciji izlaganja radova (na kojoj će sudjelovati studenti Fakulteta strojarstva i brodogradnje Zagreb, Sveučilišta Sjever i Grafičkog fakulteta Zg) da se jave mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Troškove sudjelovanja za studente namjerava se pokriti prijavom na natječaj za mobilnost studenata. Zbog rokova definiranih tim natječajem zainteresirane studente se moli da se u što kraćem vremenu prijave. Na linku se nalazi prvi poziv na konferenciju s detaljnijim informacijama, a detaljne informacije možete dobiti u utorak 14.05. u 10.30 u dvorani 140.