Sveučilište u Rijeci raspisalo je natječaj za dodjelu jednokratne financijske pomoći studentima Sveučilišta u Rijeci iz područja pogođenih potresima.

Prijave na javni poziv zaprimaju se do četvrtka, 1. travnja 2021. godine do 12,00 sati.

Upute za online prijavu

Prijave se podnose isključivo elektroničkim putem, ispunjavanjem online prijavnog obrasca zaključno do 1. travnja 2021. godine u 12,00 sati.

Obrascu se pristupa putem sljedeće POVEZNICE upisivanjem korisničkih podataka u sustavu AAI@EduHr (e-adresa povezana s uniri korisničkim imenom npr. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.). Korisničko ime mora imati nastavak „uniri“, a NE „student.uniri“.

U slučaju da student nije u mogućnosti pristupiti prijavi upisivanjem svojih korisničkih AAI@EduHr podataka ili nema potrebne korisničke podatke, mora se javiti LDAP administratoru na svojoj sastavnici.

Popis i kontakti LDAP administratora za studente.

Sve informacije i dokumentacija nalazi se na sljedećem linku – JAVNI POZIV.