POZIV NA OSNIVAČKU SKUPŠTINU

Poštovani kolegice i kolege, bivši studenti i prijatelji Politehnike Rijeka

Inicijativni odbor za osnivanje i registraciju udruge Alumni POLIRI, Politehničkog studija, Sveučilišta u Rijeci, poziva Vas na sjednicu Osnivačke skupštine koja će se održati

u  subotu,  16. ožujka 2019. godine u 10,00 sati

predavaonica  404 , na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4

Alumni POLIRI se osniva kao dobrovoljna znanstveno-stručna udruga čija je osnovna misija izgraditi i ojačati međusobnu povezanost i suradnju svih generacija bivših studenata, s ciljem poticanja razmjene znanja i iskustva kroz aktivno sudjelovanje u stručnim, obrazovnim i istraživačkim djelatnostima. Naša je vizija ojačati ugled Politehničkog studija, Sveučilišta u Rijeci te poboljšati stručnost i prepoznatljivost diplomiranih studenata i njihovu konkurentnost na tržištu rada.

U udrugu Alumni POLIRI mogu se učlaniti diplomirani studenti koji su završili programe za sljedeća zvanja:  magistar edukacije politehnike i informatike, sveučilišni prvostupnik inženjer politehnike, profesor fizike i politehnike, profesor politehnike, nastavnik praktične nastave tehnologije metalske i elektrotehničke struke te profesori studijskih programa strojarstva, tehnologije i elektrotehnike na Sveučilištu u Rijeci.

Na sjednici Osnivačke skupštine odlučivat će se o sljedećim pitanjima: usvajanje Statuta udruge, izbor radnih tijela i usvajanje programa rada i financijaskog plana za naredni izborni period.

Eventualni dodatni prijedlozi razmatrat će se na sjednici Skupštine.

Veselimo se Vašem dolasku!

Rijeka, 8. ožujka 2019.                                                                      Inicijativni odbor