U subotu  16. ožujka 2019. održana je, kako je najavljeno osnivačka Skupština udruge Alumni POLIRI, studija politehnike, Sveučilišta u Rijeci. Na sjednici Osnivačke skupštine odlučivalo se o usvajanju Statuta udruge i strategije rada kao i financijskog plana za naredni izborni period.

Provedeni su i izbori Predsjedništva, Nadzornog odbora  i tajnika Udruge. Predsjednica udruge Alumni POLIRI je Marija Prihoda, dopredsjednici su Dijana Malinić i Fredi Glavan. Tajnik udruge je Zvonimir Lapov-Padovan. Nakon službenog dijela sjednice nastavljeno je ugodno druženje i razmjena ideja o budućim aktivnostima Udruge. Informacije o daljnjim događanjima u sklopu djelovanja Alumni POLIRI biti će dostupne putem LinkedIn i Facebook stranica Udruge koje su u izradi. Ovim putem još jednom pozivamo sve potencijalne članove da se registriraju putem pristupnice na poveznici koju možete dostaviti na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Još jednom zahvaljujemo svima na odazivu i veselimo se budućoj suradnji!