JESENSKI UPISNI ROK

Elektronske prijave na studije koji nemaju dodatnih provjera obavljat će se u skladu s informacijama Središnjega prijavnog ureda (www.postani-student.hr).

Konačni rok za evidentiranje liste prioriteta objavljen je na stranicama Središnjega prijavnog ureda(www.postani-student.hr).

UPISI NA STUDIJ POLITEHNIKE Za one pristupnike koji su ostvarili pravo upisa te dobili odgovarajući upisni broj u jesenskom upisnom roku OBAVEZNI SU i provode se 19. rujna 2019. od 11 do 13 sati u Studentskoj službi (Sveučilišna avenija 4, 2. kat).

Sve ostale informacije pristupnici mogu pročitati u brošuri Informacije o uvjetima upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija ak. god. 2019./2020. na internetskoj stranici www.poli.uniri.hr te na internetskim stranicama www.postani-student.hr i www.studij.hr.