Temeljem zaključka Stručnog vijeća Studija politehnike na 41. sjednici raspisan je natječaj za dva promotora Studija politehnike.

Na Natječaj se mogu prijaviti svi studenti Studija politehnike. Kao promotori će biti zaduženi za promociju Studija politehnike. Aktivnosti promocije obuhvaćaju uređivanje društvenih mreža Studija, pomoć pri uređivanju web stranice Studija i promo materijala Studija te sudjelovanje na prezentacijama Studija u školama, na smotrama i na sajmovima. Promotori će biti angažirani putem studentskog ugovora na neto iznos od 100,00 EUR mjesečno.

Prijave se zaprimaju na email adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. U prijavi je dovoljno navesti svoje ime i prezime te JMBAG.

Rok za prijavu je 10. travnja, a očekivani datum početka aktivnosti 15. travnja 2024. godine.